Cena:79,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Balsam marchewkowy SPF30 łączy w sobie wszystkie zalety balsamu przyspieszającego opalanie oraz ochrony SPF30.

Pojemnośc: 100 ml

Balsam Marchewka jest idealny do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, od wrażliwej niemowlęcia po dojrzałą, spragnioną świeżości i sprężystości. Ze względu na swoje właściwości regenerujące balsam ten doceni każda skóra ze skłonnością do zaskórników, trądziku i cieni pod oczami, a także skóra naczynkowa oraz skóra skłonna do trądziku różowatego, zapalenia skóry i łuszczycy.

Beta-karoten z ekstraktu z marchwi pomaga wyrównać pigmentację skóry, co może skutkować zmniejszeniem widoczności przebarwień oraz plam po depigmentacji. Dzięki bogactwu karotenoidów przyspiesza naturalne opalanie skóry na słońcu – zawiera ekstrakt roślinny, który aktywuje produkcję melaniny odpowiedzialnej za ochronę i opalanie skóry.

Marchewkowy balsam to doskonały kosmetyk przyspieszający opalanie, pozwalający uzyskać czekoladowy kolor opalenizny.

Składniki aktywne:

OLEJ SŁONECZNIKOWY - działa naprawczo i ściągająco, napina zniszczoną skórę, a tym samym zmniejsza możliwość powstawania blizn. Stosowany jest w leczeniu skóry suchej i zniszczonej, często jest składnikiem preparatów przeciw łuszczycy i egzemie.

EKSTRAKT Z MARCHWI - świetnie wpływa na wyrównanie pigmentacji skóry, redukując obszary przebarwień i depigmentacji. Ekstrakt ten jest źródłem karotenoidów, związków odpowiedzialnych za opalanie skóry oraz produkcję melaniny, która utrzymuje opaleniznę i gwarantuje jej piękny kolor.. Skutecznie zapobiega i leczy choroby skóry, takie jak trądzik, trądzik, wysypki, zapalenie skóry i problemy spowodowane niedoborem witaminy A, w którą bogata jest marchew.