BALSAM KOCANKABALSAM KOCANKA
BALSAM KOCANKA
BALSAM KOCANKA
Cena:38,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Eliksir młodości- balsam przeciw starzeniu się skóry z kocanki

Dzięki kocance osiągnij głęboko nawilżoną, jedwabną, gładką skórę pozbawioną zmarszczek!Balsam z kocanki przywraca skórę do naturalnej równowagi. Jest absolutnie naturalny, delikatny,Cudownie pachnie i nie zostawia tłustych śladów. Nakładaj na oczyszczoną skórę rano i wieczorem. Jest stworzony do wszystkich typów skóry, nawilża i odżywia w tym samym czasie, zapewniając Ci dokładnie taki efekt, jakiego potrzebujesz:

  • regeneruje i odmładza, stymuluje produkcję kolagenu
  • pomaga zagoić blizny i zatrzymać krwawienie
  • redukuje nieprzyjemne swędzenie podczas gojenia
  • wzmacnia skórę, działa przeciwzapalnie
  • idealny do stosowania podczas infekcji
  • wygładza podrażnioną skórę, redukuje zmarszczki
  • działa jak antyoksydant
  • uśmierza ból w przypadku kontuzji sportowych, krwiaków

Kocanka to dzika, środziemnomorska roślina, z małymi żółtymi kwiatkami i upojnym zapachem. Francuska nazwa tej rośliny to Immortelle, co oznacza nieśmiertelny. Udowodnione zostało jej pozytywne działanie w przypadku wielu chorób, czy właśnie jako preparat przeciw starzeniu się skóry.

Jej nazwa botaniczna to Helichrysum i pochodzi od Greckich słów Helios (słońce) oraz Chrysos (złoto). Ma pozytywny wpływ na blizny oraz dezynfekuje, dlatego jest często używany po tatuowaniu i przekłuwaniu. Dezynfekujące właściwości mają również zastosowanie w walce z trądzikiem i zaróżowieniem skóry. Jest używana w przypadku naciągnięć i naderwań mięśni oraz dolegliwości reumatycznych. Pomaga w wytwarzaniu kolagenu.Ma pozytywny wpływ na blizny oraz dezynfekuje, dlatego jest często używany po tatuowaniu i przekłuwaniu. Dezynfekujące właściwości mają również zastosowanie w walce z trądzikiem i zaróżowieniem skóry. Jest używana w przypadku naciągnięć i naderwań mięśni oraz dolegliwości reumatycznych. Pomaga w wytwarzaniu kolagenu.

Olive Oil How To YouTube Thumbnail-2

Kupujący ten produkt kupili także: