WODA MICELARNA MINIMALWODA MICELARNA MINIMAL
WODA MICELARNA MINIMAL
WODA MICELARNA MINIMAL
Cena:55,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Kiedy dwa główne trendy kosmetyczne łączą się w jeden, powstaje Minimal Dwufazowa Woda Micelarna, pozbawiona zbędnych substancji, przyjemna dla skóry i nieziemsko pachnąca. Konsystencja dwufazowa sprawdza się znakomicie przy demakijażu.

Dwufazowa woda micelarna Minimal to prawdziwe cudo –  od samego początku w kontakcie z twarzą za pomocą wacika „rozpuszcza” nawet najbardziej uporczywe resztki makijażu, jednocześnie odżywiając i pielęgnując skórę, pozostawiając ją miękką i czystą.

CO JEST WYJĄTKOWE: Dwufazowa woda micelarna Minimal może być stosowana nawet na najbardziej wrażliwe partie twarzy, takie jak usta i oczy, nie powoduje podrażnień ani zaczerwienień, jest całkowicie wolna od perfum i alkoholu.

DWUFAZOWA WODA MICELARNA MINIMAL przeznaczona jest dla: – każdego rodzaju skóry – osób o wrażliwych oczach – osób, które nakładają mocny makijaż i chcą go szybko i skutecznie oczyścić

ZAPACH KOLEKCJI MINIMAL: Czarująca papaja to zapach z natury, który cechuje całą kolekcję Tinktury do oczyszczania twarzy Minimal.

Ten delikatny, ale niezwykle żywy zapach okazał się ogromnym hitem wśród docelowych odbiorców, a wielu opisywało, jak w jednej chwili zabiera ich do „miejsca szczęścia”. Dlatego nie dziwi fakt, że ten zapach znajduje się w czołówce kolekcji kosmetyków rozpoczynającej i kończącej dzień.

morda

Kupujący ten produkt kupili także: