CUKROWY PEELING DO CIAŁA RED GRAPECUKROWY PEELING DO CIAŁA RED GRAPE
CUKROWY PEELING DO CIAŁA RED GRAPE
CUKROWY PEELING DO CIAŁA RED GRAPE
Cena:30,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Kiedy ostatni raz zafundowałaś swojemu ciału porządny peeling? Jeśli nie pamiętasz, wystarczy jedno spojrzenie na skórę i otrzymasz najlepszą odpowiedź. Jeśli szyja, ramiona i klatka piersiowa mają wyraźnie widoczne nagromadzenie łoju, a skóra na łokciach, piętach i kolanach jest sucha i woła o gładkość, rozważ dodanie peelingu do swojej codziennej pielęgnacji. Nie pierwszego lepszego, tylko najlepszego ze 100% naturalnych składników.

Twoja skóra będzie Ci wdzięczna.

Może nie wiedziałeś, ale ci, którzy używają go regularnie, mają o wiele piękniejszą, jedwabiście gładką skórę i mniej zmarszczek, ponieważ usuwanie martwych komórek naskórka promuje regenerację. Doskonale nadaje się na całe ciało, stopy, kolana, łokcie, dłonie, a także na wrastające włoski po depilacji nóg.

Wcieraj go delikatnie w skórę okrężnymi ruchami od trzech do pięciu minut pod prysznicem, a następnie spłucz wodą.

Nasz peeling wykonany jest z cukru, masła kakaowego oraz olejków eterycznych. Doskonale wygładza, zmiękcza suchą i szorstką skórę, poprawia jej strukturę, a co najważniejsze daje doskonały efekt masażu. Cukier usuwa martwe komórki naskórka i stymuluje jego odnowę. Masło kakaowe łagodzi suchą skórę, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem środowiska, redukuje powstawanie rozstępów i utrzymuje elastyczność. W Afryce jest używane od stuleci do pielęgnacji skóry, dzięki wspaniałym właściwościom nawilżającym.

Zmień swój dom w relaksujące mini SPA z naszym peelingiem!

mas