HERBATA Z POROSTU ISLANDZKIEGOHERBATA Z POROSTU ISLANDZKIEGO
HERBATA Z POROSTU ISLANDZKIEGO
HERBATA Z POROSTU ISLANDZKIEGO
Udostępnij:

Stosowana w leczeniu wszelkich przeziębień i stanów zapalnych: nieżytu płuc, spazmatycznego kaszlu i gruźlicy, ponieważ oczyszcza i wzmacnia płuca. Ponadto oczyszcza i wzmacnia błonę śluzową przewodu pokarmowego żołądka, jelit, śledziony, wątroby, trzustki, nerek i pęcherza moczowego.

Świetnie sprawdza się na niestrawność, biegunkę, wrzody w jelitach i żołądku, słabe jelita, żółtaczkę i cukrzycę (choć jest w nim cukier). Zawiera ponad 50% śluzu, witaminę B-12, skrobię porostową, kwas gorzki porostów, substancję gorzką cetrarynę, licheninę, cukier i kilka innych niezbadanych antybiotycznych substancji czynnych. Witamina B-12 jest jednym z najskuteczniejszych środków na anemię.

Działanie lecznicze: Porost islandzki stosowany jest w leczeniu wszelkich przeziębień i stanów zapalnych: nieżytu płuc, spazmatycznego kaszlu i gruźlicy, ponieważ oczyszcza i wzmacnia płuca. Ponadto oczyszcza i wzmacnia błonę śluzową przewodu pokarmowego żołądka, jelit, śledziony, wątroby, trzustki, nerek i pęcherza moczowego. Świetnie sprawdza się na niestrawność, biegunkę, wrzody w jelitach i żołądku, słabe jelita, żółtaczkę i cukrzycę (choć jest w nim cukier). Zawiera ponad 50% śluzu, witaminę B-12, skrobię porostową, kwas gorzki porostów, substancję gorzką cetrarynę, licheninę, cukier i kilka innych niezbadanych antybiotycznych substancji czynnych. Witamina B-12 jest jednym z najskuteczniejszych środków na anemię.

1111

Kupujący ten produkt kupili także: