HIT! Chorwacka marka Tinktura wydaje kosmetyki do makijażu!

Dodano:2022-02-10
Kategorie:Nowości

Tinktura to chorwacka firma, która słynie z doskonałych jakościowo kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Teraz poszerzyła asortyment o kosmetyki do makijażu, które już stały się hitem! 

Dlaczego kosmetyki do makijaży Tinktura są tak wyjątkowe?

  • To pierwsza chorwacka linia do makijażu!
  • Została stworzona z dużą pasją i miłością do naturalnych kosmetyków i kładzie nacisk na jakość składników „bez chemii”.
  • Cała gama kolorowa łączy w sobie wspaniałe, głęboko nasycone i modne kolory oraz przyjemne tekstury z rzetelnymi metodami produkcji. 
  • Kosmetyki do makijażu Tinktura noszą etykiety: wegańskie i cruelty free. Pokochasz je także za elegancki design: ascetyczne czarne opakowania i białe logo wygląda bardzo trendy! Zabawny efekt stwarzają oryginalne nazwy i pudełka z wyjątkowymi rysunkami Tinktura.

Jakie kosmetyki do makijażu proponuje Ci Tinktura? Przede wszystkim wysokiej jakości pędzle do makijażu, a także całą paletę barwnych, kremowych i matowych pomadek w nasyconych, trwałych kolorach. Wypróbuj też świetne kredki, do oczu, cienie i eye-linery, a twarz muśnij bronzerem, różem oraz jednym z efektownych rozświetlaczy, bogatych w pigmenty mineralne o wysokim połysku. Poczuj różnicę w swoim makijażu!