JAK POWSTAJE LUFFA - FANTASTYCZNY ZŁUSZCZACZ Z NATURY

Dodano:2022-03-22
Kategorie:Nowości

Dlatego tak bardzo potrzebny jest cotygodniowy rytuał złuszczający, dlatego radzimy wypróbować naturalne gąbki loofah – niespodziankę ukrytą w naszych nowych produktach do pielęgnacji ciała!

Gąbki Luffa są znane ze swojej wszechstronności i mogą być używane na wiele sposobów

Pod prysznicem zrobi na skórze fenomenalny peeling i usunie martwe komórki naskórka, w gospodarstwie domowym będzie doskonałym narzędziem do mycia naczyń, dywanów i różnych powierzchni i wytrzyma dłużej niż jakakolwiek gąbka z supermarketu.

Postanowiliśmy użyć gąbek loofah w naprawdę wyjątkowy sposób, dlatego stworzyliśmy naturalne mydła, w których kryją się loofah i stworzyliśmy idealny produkt do pielęgnacji skóry 2w1!Nasze nowe mydła w wesołych kolorach i czarujących zapachach „Luffa Soap” są pełne składników, które natłuszczają skórę, nieskazitelnie oczyszczają i pozostawiają gładką, a luffa, która „skrywa się” w nich, z każdym kolejnym myciem jest coraz bardziej widoczna i złuszcza, pobudzając krążenie i zamienia skórę w gładką tkaninę - gotową na Twój ulubiony balsam lub masło do ciała.


luffa background

WIELE OSÓB NIE WIE, ŻE LUFA JEST PRODUKTEM CAŁKOWICIE NATURALNYM


Czy wiesz, że gąbka luffa jest zrobiona z - cukinii?

Gąbka luffa jest w rzeczywistości suchym wnętrzem cukinii Luffa acutangular i Luffa aegyptiaca, jednorocznych roślin zielnych z rodziny dyni, które pochodzą z tropików, ale rozwijają się również w naszej Slawonii.Kiełkowanie tej rośliny wymaga wilgotnych warunków, a jeśli sadzi się ją po gąbkę, trzeba odczekać pół roku. Owoce, które mają około 60 cm i ważą 1 kilogram, są obierane, a wewnątrz chowana jest gąbka luffa, którą następnie myje się i kroi według uznania na gąbki - do celów kosmetycznych lub do użytku domowego.

Jedwabiste, ale mocne nici luffa są idealne do złuszczania całego ciała, ale także tych opornych miejsc, takich jak pięty i łokcie.

Luffa nie jest jednak polecana do pielęgnacji skóry wrażliwej, która potrzebuje bardziej miękkich konsystencji, a także musi być odpowiednio czyszczona i pielęgnowana, aby nie osadzały się w niej bakterie.

luffa 3


Nasze mydła z luffą są nie tylko praktyczne, ale także miłe dla oka i nieodparcie pachnące!

Blackberry&Blueberry, Tutti Frutti, Pineapple, Cherry, Vanilla&Ginger, Citrus&Peach i Shea Butter - 7 mydeł w żywych kolorach zachwyci nawet najbardziej wybrednych miłośniczek kosmetyków naturalnych.

luffa cherry

Nasze mydła z luffą są produkowane ręcznie podobnie jak reszta naszych kosmetyków.