Krem do twarzy KOCANKAKrem do twarzy KOCANKAKrem do twarzy KOCANKA
Krem do twarzy KOCANKA
Krem do twarzy KOCANKA
Krem do twarzy KOCANKA
Udostępnij:
Kolejny krem z naszej kosmetycznej kuchni, zrobiony jedynie przy użyciu w pełni organicznych składników. Podaruj swojej skórze powiew młodości i zatrzymaj czas używając kremu z kocanką. Pozostawia skórę miękką, gładką, naprężoną, pachnącą i czystą przez 24 godziny/7 dni w tygodniu.Krem został stworzony specjalnie z myślą o wrażliwej, suchej, odwodnionej i dojrzałej skórze. Kocanka neutralizuje wytwarzanie wolnych rodników, które są jedną z głównych przyczyn przedwczesnego starzenia się skóry. Jednak poza kocanką w naszym kremie znajduje się jeszcze jeden sekretny składnik- mleko owsiane

zioła

Używamy go w naszych kremach, aby zapewnić skórze odpowiedni poziom nawilżenia, odżywienia i aby pozbyć się podrażnień. Mleko owsiane jest bogate w białko i witaminy B1 oraz B5. Zawiera również beta-glukan, który zapobiega nadmiernemu wysuszaniu się skóry. Składnik ten zawiera substancje które wyciszają zaczerwienienia oraz swędzenie i pieczenie, szczególnie to, które spowodowane jest długą obecnością na słońcu. Odpowiedni dla najbardziej wrażliwych typów skóry, oraz dla skłonnych do trądziku i przetłuszczania się.

krem na mordzie

Oprócz mleka owsianego dodaliśmy również olejek z bergamotki, który ma właściwości dezodoryzujące, łagodzi stany zapalne, egzemę, trądzik, opryszczkę.

Bez wątpienia słyszałeś już o ‘magicznych’ kremach i ich cudownym działaniu. Zaintrygowani tym pomysłem stworzyliśmy swoją własną wersję: produkt pozbawionych wszystkich ulepszaczy i chemii, tylko najświeższe i najlepsze dla skóry składniki. Kiedy masz problemy z cerą koniecznie sięgnij po nasz krem. Dodaj krem z kocanką do swojej codziennej pielęgnacji jeśli chcesz cieszyć się elastyczną, nawilżoną i piękną skórą.Kupujący ten produkt kupili także: