KREM DO TWARZY OGÓREKKREM DO TWARZY OGÓREK
KREM DO TWARZY OGÓREK
KREM DO TWARZY OGÓREK
Cena:99,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Wygładza jak żaden inny,Działa na twarzy cuda!
Nasza alternatywa dla zwykłego kremu do twarzy jest tak świetna, ponieważ staramy się używać jak największej ilości świeżych ogórków oraz delikatnych i odżywiających składników. Już kilka chwil po zaaplikowaniu produktu będziesz mógł odczuć, jak Twoja skóra wraca do życia stając się miękka i gładka.Nasza alternatywa dla zwykłego kremu do twarzy jest tak świetna, ponieważ staramy się używać jak największej ilości świeżych ogórków oraz delikatnych i odżywiających składników. Już kilka chwil po zaaplikowaniu produktu będziesz mógł odczuć, jak Twoja skóra wraca do życia stając się miękka i gładka.

Krem ogórkowy stworzony został z myślą o każdym typie cery, od tłustej do dojrzałej. Jest idealny na rozszerzone pory. Zawiera mnóstwo witamin, minerałów i antyoksydantów, które mogą odżywić Twoją skórę od zewnątrz jak i wewnątrz.
Odświeża i chroni- ogórki zawierają witaminę C i kwas kawowy, dwa antyoksydanty, które po nałożeniu na skórę pomagają w walce ze zmarszczkami, poparzeniami słonecznymi itp. Witamina C pomaga odbudować kolagen, włókna elastynowe i białka, aby nadać skórze promienny wygląd.Kwas kawowy chroni komórki przed szkodliwym działaniem światła UV. Nie jest dziwne, że różnego rodzaju SPA oferują ogórkową pielęgnację.

Pomaga na opuchnięte powieki- ogórek jest przydatny w walce z delikatnymi i spuchniętymi powiekami, zawiera 90% wody, a jego chłód redukuje obrzęk uciskający naczynia krwionośne i limfatyczne, które odpowiedzialne są za dostarczanie składników odżywczych do oka. Redukuje zaczerwienienia- naturalne przeciwzapalne właściwości uspokajają skórę dotkniętą trądzikiem różowatym lub popatrzeniami słonecznymi.Właściwości odżywcze ogórka ukryte są w następujących składnikach: błonniku pokarmowym, kwasie foliowym, witaminie C,B1,B2,B3,B5, wapniu, białkach, żelazie, fosforze, magnezie, cynku, krzemie i manganie.