Naturalne chorwackie przyspieszacze opalania

Nim nastąpiły lata 30. XX w., to właśnie blada skóra uważana była za piękną, bo cechowała klasę wyższą. A potem pojawiła się miłująca kąpiele słoneczne Coco Chanel i wywróciła wszystko do górny nogami. Współcześnie więc to opalona skóra uznawana jest za modną.

Jak opalić się na brązowo i nie poparzyć od słońca?

Jeśli chcesz uzyskać brązową opaleniznę – wypróbuj balsam marchewkowy MRKVA Tinktura przyspieszający opalanie.

Wystarczy, że zaaplikujesz preparat na ciało tuż przed wyjściem na plażę albo już w czasie kąpieli słonecznej, a zyskasz naturalną opaleniznę kilkakrotnie szybciej, a do tego będzie trwalsza i intensywniejsza. To nie wszystko! Znajdujące się w naszej ofercie przyspieszacze opalania zawierają filtr UV SPF 30, który zapewni ci wyższą ochronę przed promieniowania słonecznego.

Możesz wybrać przyspieszacz opalania wyłącznie z maceratem z marchwi i filtrem SP F10 lub jego drugą wersję – z filtrem SPF 30. Zapewni on jeszcze skuteczniejszą (dłuższą) ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a jednocześnie równie szybko, jak jego klasyczna odmiana nada twoje skórze czekoladowy odcień.

Jeśli planujesz wyjazd i chcesz zadbać o równomierną i zdrową opaleniznę na całym ciele – koniecznie wybierz balsam marchewkowy w opakowaniu XXL. Z pewnością ci go wówczas nie zabraknie.

Filtry
25PLN 250PLN
SZAMPON POKRZYWASzampon do włosów POKRZYWA Promocja

44.00PLN 39.00PLN
BARBER SHOPWosk do brody Promocja

52.00PLN 35.00PLN
TINKTURA MINIMALDO OCZYSZCZANIA TWARZY Promocja
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt

Kontakt

Mail: