BALSAM DO OPALANIA. Numer 1 w Chorwacji. Opalanie na słońcu, opalanie Chorwacja 2022BALSAM DO OPALANIA. Numer 1 w Chorwacji. Opalanie na słońcu, opalanie Chorwacja 2022BALSAM DO OPALANIA. Numer 1 w Chorwacji. Opalanie na słońcu, opalanie Chorwacja 2022
BALSAM DO OPALANIA. Numer 1 w Chorwacji. Opalanie na słońcu, opalanie Chorwacja 2022
BALSAM DO OPALANIA. Numer 1 w Chorwacji. Opalanie na słońcu, opalanie Chorwacja 2022
BALSAM DO OPALANIA. Numer 1 w Chorwacji. Opalanie na słońcu, opalanie Chorwacja 2022
Cena:57,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:


Pojemność: 100ml
Data przydatności w zależności od numeru partii: KWIECIEŃ - MAJ 2023. Towar wysyłany z losową datą.


Balsam marchewkowy przyspieszający opalanie to nasz letni hit i może stać się prawdziwym "must have" w Twojej kosmetyczce! Ten naturalny produkt tworzony jest na bazie wyciągu z ekologicznej marchwi i oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno.

Można go stosować zarówno przed ekspozycją na słońce jak i przed wyjściem do solarium. Nadaje się zarówno do stosowania na twarz jak i na całe ciało. W czym tkwi sekret produktu? Dzięki wyciągowi z marchwi, balsam bogaty jest w karotenoidy. Jest to grupa związków zawartych w alfa-karotenie, beta-karotenie i beta-kryptoksantynie. W organizmie, przetwarzane są na witaminę A, nazywaną też witaminą młodości. To dzięki karotenoidom, skóra zyskuje efekt glow, jest zdrowa, pełna brązowego blasku. Warto też dodać, że ekstrakt z marchwi aktywuje w skórze produkcję melaniny, co pomaga uzyskać równomiernie opaloną skórę, o naturalnym kolorycie. Dzięki temu też skrócony może być czas ekspozycji na słońce potrzebny do uzyskania pięknego efektu. Opalenizna jest trwała, zmniejszone jest ryzyko powstawania przebarwień.

Warto przy okazji wspomnieć, że balsam marchewkowy jest kosmetykiem, który ma też właściwości zdrowotne. Świetnie działa na suchą i odwodnioną skórę, odżywiając ją. Z uwagi na swoje regenerujące i przeciwzapalne właściwości będzie nadawać się do pięlęgnacji skóry dojrzałej, zmagającej się z trądzikiem czy do cery naczynkowej.

Warto mieć na uwadze, że balsam z marchwi ma też naturalny filtr UV o wartości UVA10. Nie jest to jednak wystarczająca ochrona w czasie dłuższej ekspozycji na słońce, dlatego należy używać dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej przed naniesieniem balsamu. 

Zaufaj Chorwatom w kwestii opalania!