O firmie

O NAS

Nasze produkty są całkowicie naturalne, wydajne i bezpieczne. Są przeznaczone dla każdego, kto chce naturalnie pielęgnować swoją twarz i ciało. Tinktura oferuje linię w 100% naturalnych kosmetyków, mydeł ziołowych i owocowych. Wszystkie nasze produkty zawierają naturalne, ziołowe składniki bez sztucznych konserwantów, barwników i zapachów to już wystarczająco dużo o nas mówi.
Wszystkie tinkturowe cudeńka powstają w małej, kameralnej kuchni! Tinktura nie jest wielkim koncernem zajmującym się masową produkcją kosmetyków, tylko malutką rodzinną firmą-manufakturą z Zagrzebia! Sięgając po którykolwiek z naszych naturalnych produktów, miej świadomość, że ktoś włożył wiele serca w ręczne wyprodukowanie go i zapakowanie specjalnie dla Ciebie!

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ.
W wysokiej jakości kosmetykach naturalnych Tinktura, wartościowe składniki figurują już na samym początku składu. Pochodzą z renomowanych, certyfikowanych upraw, a składniki poprawiające konsystencję oraz zapewniające jednolitość formuły, są stosowane w jak najniższych, niezbędnych stężeniach – nie grają pierwszych skrzypiec i nie na nich opiera się formuła, pozwalają jedynie wydobyć jak najwięcej korzystnych właściwości naturalnych, organicznych surowców. Są czymś niezbędnym, ale nie stanowią bazy, co ma miejsce w produktach dostępnych od ręki w drogerii.
Kosmetyczne składniki naturalne są wielokrotnie droższe od syntetycznych, sztucznych, konwencjonalnych. Ale w efekcie końcowym i tak są zdecydowanie bardziej ekonomiczne – wydajne, efektywne – ich formuła jest skoncentrowana, a nie rozrzedzona i do granic możliwości zmodyfikowana przez sztuczne składniki. To w naturalnych surowcach drzemie moc, dzięki wysokiej efektywności unikatowych, naturalnych związków, możesz ograniczyć liczbę stosowanych kosmetyków i cieszyć się najlepszymi, widocznymi efektami. Stawiaj na najwyższą jakość!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Do rozwoju naszych produktów wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę z zakresu nauk o żywieniu i wpływu roślin na zdrowie- fitofarmaceutyków i fitomedycyny.

ZARZĄDZANIE

Prowadznie biznesu w sposób odpowiedzialny społecznie jest częścią naszej chorwackiej kultury. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania międzynarodowych konwencji w zakresie organizacji pracy, szczególnie w kwestii ochrony pracowników. Traktujemy naszych pracowników uczciwie, z godnością i szacunkiem.Warzywa, owoce i zioła, których używamy do produkcji kosmetyków pochodzą w większosći od małych, ekologicznych chorwackich gospodarstw rolnych, a sól z chorwackich warzelni soli. Doceniamy również, gdy nasi klienci chcą wiedzieć więcej na temat naszych produktów. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakiego nam udzielacie, i zawsze traktujemy krytykę jak szansę na ulepszenie naszych produktów.

 

DZIĘKUJEMY

Wasza Tinktura.

PROTEINOWY SZAMPON DO WŁOSÓW PROTEINOWY SZAMPON DO WŁOSÓW Promocja
SZAMPON POMARAŃCZASzampon do włosów POMARAŃCZA Promocja
barber shop Promocja

44.00PLN 35.00PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt

Kontakt

Mail: