O firmie

O NAS

Nasze produkty są całkowicie naturalne, wydajne i bezpieczne. Są przeznaczone dla każdego, kto chce naturalnie pielęgnować swoją twarz i ciało. Tinktura oferuje linię w 100% naturalnych kosmetyków, mydeł ziołowych i owocowych. Wszystkie nasze produkty zawierają naturalne, ziołowe składniki bez sztucznych konserwantów, barwników i zapachów to już wystarczająco dużo o nas mówi.
Wszystkie tinkturowe cudeńka powstają w małej, kameralnej kuchni! Tinktura nie jest wielkim koncernem zajmującym się masową produkcją kosmetyków, tylko malutką rodzinną firmą-manufakturą z Zagrzebia! Sięgając po którykolwiek z naszych naturalnych produktów, miej świadomość, że ktoś włożył wiele serca w ręczne wyprodukowanie go i zapakowanie specjalnie dla Ciebie!

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ.
W wysokiej jakości kosmetykach naturalnych Tinktura, wartościowe składniki figurują już na samym początku składu. Pochodzą z renomowanych, certyfikowanych upraw, a składniki poprawiające konsystencję oraz zapewniające jednolitość formuły, są stosowane w jak najniższych, niezbędnych stężeniach – nie grają pierwszych skrzypiec i nie na nich opiera się formuła, pozwalają jedynie wydobyć jak najwięcej korzystnych właściwości naturalnych, organicznych surowców. Są czymś niezbędnym, ale nie stanowią bazy, co ma miejsce w produktach dostępnych od ręki w drogerii.
Kosmetyczne składniki naturalne są wielokrotnie droższe od syntetycznych, sztucznych, konwencjonalnych. Ale w efekcie końcowym i tak są zdecydowanie bardziej ekonomiczne – wydajne, efektywne – ich formuła jest skoncentrowana, a nie rozrzedzona i do granic możliwości zmodyfikowana przez sztuczne składniki. To w naturalnych surowcach drzemie moc, dzięki wysokiej efektywności unikatowych, naturalnych związków, możesz ograniczyć liczbę stosowanych kosmetyków i cieszyć się najlepszymi, widocznymi efektami. Stawiaj na najwyższą jakość!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Do rozwoju naszych produktów wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę z zakresu nauk o żywieniu i wpływu roślin na zdrowie- fitofarmaceutyków i fitomedycyny.

ZARZĄDZANIE

Prowadznie biznesu w sposób odpowiedzialny społecznie jest częścią naszej chorwackiej kultury. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania międzynarodowych konwencji w zakresie organizacji pracy, szczególnie w kwestii ochrony pracowników. Traktujemy naszych pracowników uczciwie, z godnością i szacunkiem.Warzywa, owoce i zioła, których używamy do produkcji kosmetyków pochodzą w większosći od małych, ekologicznych chorwackich gospodarstw rolnych, a sól z chorwackich warzelni soli. Doceniamy również, gdy nasi klienci chcą wiedzieć więcej na temat naszych produktów. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakiego nam udzielacie, i zawsze traktujemy krytykę jak szansę na ulepszenie naszych produktów.

 

DZIĘKUJEMY

Wasza Tinktura.

Marchewkowy przyspieszacz opalaniaBalsam do opalania z maceratu z marchwi Promocja

130.00PLN 120.00PLN
barber shop Promocja

44.00PLN 35.00PLN
SZAMPON POKRZYWASzampon do włosów POKRZYWA Promocja

44.00PLN 39.00PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt

Kontakt

Mail: