barber shop
Cena:44,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:
Zbawieniem dla niesfornej i niemożliwej brody jest nasza odżywka do brody, która będzie rosła w sercach wszystkich tych, którzy każdego ranka cierpią z włosami odstającymi na bok. Odżywka do brody przejmie kontrolę i położy kres nawet najmocniejszym włosom, pozwalając na piękny opad i bezproblemową stylizację. Definicja i kształt staną się wreszcie atrybutami, które ozdobią również Twoją brodę! Olej z pestek winogron, masło shea i oliwa z oliwek uporządkują Twoją brodę i odżywią ją w najbardziej luksusowy sposób. 

KLUCZOWE SKŁADNIKI: Oliwa z oliwek – nawilża brodę i skórę. Nawet najmniejsza ilość oliwy z oliwek pozwala pozbyć się spękania skóry, a broda zabłyśnie pełnym blaskiem. Oliwa z oliwek odżywia i pielęgnuje skórę, dzięki czemu broda rośnie bez podrażnień.

Olej z pestek winogron - nie bez powodu cieszy się dobrą opinią. Jeśli olej, którego używasz, zawiera również olej z pestek winogron, pamiętaj, aby mieć w rękach produkt premium. Mianowicie olejek ten jest łagodnie ściągający, co oznacza, że ​​skóra będzie zdrowsza, napięta i idealnie ujędrniona. Olejek ten zawiera silne przeciwutleniacze, które zmniejszają uszkodzenia skóry przez wolne rodniki, a jednocześnie pomagają zmniejszyć uszkodzenia spowodowane niebezpiecznymi promieniami słonecznymi.

Kupujący ten produkt kupili także: