PRZYSZŁOŚĆ DLA TWOJEJ SKÓRY: WITAMINA C PIĘKNO JEST SKŁADNIKIEM

Dodano:2022-02-24

Niezależnie od trendów w świecie kosmetyków, witamina C to słynny megaskładnik, który nigdy nie wychodzi z mody. Kiedy jesteś przeziębiony, pijesz herbatę Z cytryną, prawda? Witamina C jest również doskonałym wzmacniaczem antyoksydantów dla skóry cierpiącej na wszelkie problemy, czy to ciemne plamy, pierwsze oznaki starzenia, czy też szary i zmęczony wygląd.

Podobnie jak słońce w butelce, witamina C przynosi tak pożądaną świeżość skórze twarzy, szyi i dekoltu, wywołując zachwycającą przemianę. Ta potężna witamina, utrzymuje nawilżenie i pomaga skórze pokazać się w najlepszym świetle.

Kosmetyki z witaminą C cieszą się dużą renomą ze względu na swoją wszechstronność i naprawdę imponujące rezultaty. Szeroka gama osiągnięć witaminy C, ta „witamina piękna” słusznie wspięła się na szczyt listy najbardziej poszukiwanych składników w branży kosmetycznej i najczęściej występuje w postaci kremów lub serum.

cytryna i pomarańcza bogate w witaminę C

Co może zrobić produkt z witaminą C? Lista jest naprawdę godna podziwu:

Wyrównuje i rozjaśnia cerę
 
Zmniejszy widoczność ciemnych plam na skórze
 
Przywróci blask szarej skórze
 
Ochroni skórę przed agresywnymi i szkodliwymi wpływami środowiska
 
Nawilży skórę, która bardzo potrzebuje nawilżenia
 
Dzięki temu sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać młodziej i bardziej zadbana

SERUM WITAMINA C

Krem z witaminą C

Nasz mocny krem ​​do twarzy z witaminą C zawiera dawkę tej witaminy aż 13 procent, ale aby podnieść poprzeczkę na nowy poziom, dodaliśmy składniki, które podniosły tę kremową historię na najwyższy poziom. Oprócz witaminy C, wosk ryżowy zmiękcza skórę i łagodzi stany zapalne, olejek z psiego ciernia, który zawiera wysoki procent rzadkich kwasów omega 7, sok z cytryny i cząsteczki kwasu hialuronowego, które są kolejnym bardzo poszukiwanym składnikiem kosmetyków przemysł skóra.


Witamina C w surowicy

Nasze serum Witamina C to najpotężniejsza broń z arsenału produktów z witaminą C, ponieważ jej aktywne składniki wnikają głębiej w skórę niż jakikolwiek krem ​​czy mgiełka. Skrywa w sobie potężny koktajl składników, które czynią go znanym jako superbohater anti-age. To połączenie witaminy C, kolagenu i kwasu hialuronowego – to dochodowe trio jest w stanie zamienić skórę w gładką tkaninę, jednolitą i promienną.

Znana jako najlepsza inwestycja w skórę, witamina C to idealny wybór do pielęgnacji skóry zmęczonej długą, szarą zimą..