Cena promocyjna:80,00PLN 55,00PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:59,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Serum do brody Tiktura

Gęsta, bujna broda i mocne, męskie wąsy nie muszą już być nieosiągalnym marzeniem! 


Pełne aktywnych składników z natury nasze serum do brody i wąsów stymuluje wzrost włosów oraz poprawia gęstość i jędrność zarostu. Oprócz aktywacji wzrostu włosów, nasze serum działa również jako doskonały produkt do pielęgnacji brody i wąsów, szczególnie dla mężczyzn, których skóra brody jest sucha i popękana.

Brodacz z długą brodą mogą używać serum do prostowania włosów, ochrony brody przed słońcem i zapobiegania elektryzowaniu się. Serum do brody i wąsów nie zmywa się, co oznacza, że ​​zawarte w nim składniki aktywne chronią i pielęgnują brodę przez cały dzień, nadając jej lśniący i zdrowy wygląd.


Serum do brody - czy można się bez niego obejść?

Serum do brody powinno być przyjacielem każdego mężczyzny. Dzięki serum od broda będzie intensywnie nawilżona, pełna blasku i bardziej podatna na modelowanie.O ile opakowanie produktu jest „głośne” i odważne, o tyle zapach towarzyszący całej kolekcji, oryginalnie stworzony w Tinkturze, jest niezwykle wyrafinowany i luksusowy – tak bardzo, że mężczyźni będą chcieli go nosić zamiast perfum.
Bursztyn, tytoń oraz grejpfrut i trawa cytrynowa to wyrafinowane nuty zapachowe, które towarzyszą każdemu produktowi i dodają trzeciej funkcji tej kolekcji kosmetyków - potężnego pachnącego afrodyzjaku.
data przydatności 30.08.2023NATURLANE SKŁADNIKI SERUM tINKTURA

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie tinktura.pl w obrębie domen: tinktura.pl  są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody AS-IDEAL SP Z O.O. jest zabronione