Bazą naszego top produktu do opalania jest wyciąg z marchwi, pochodzącej z ekologicznych chorwackich upraw. Olejek wzbogacony jest składnikami odżywczymi pochodzącymi z sezamu, dzikiej róży, olejku arganowego i masła kakaowego, dzięki którym skóra jest nawilżona i odżywiona.
Dzięki wyciągom roślinnym zawartym w tym wspaniałym kosmetyku, aktywowana jest produkcja melaniny w skórze. Melanina jest odpowiedzialna za koloryt skóry i opaleniznę.
Suchy olejek do opalania lekko się nakłada na skórę i szybko się wchłania, zdecydowanie przyspiesza opalanie. Zawiera naturalne filtry UVA 10 . Jest to niewystarczający poziom zabezpiecznia, jeśli planujesz spędzić na słońcu dłuższy czas. W takim przypadku zalecamy użycie kremu z filtrem UV oddzielnie, przed nałożeniem olejku.
Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
Małgorzata 2022-06-15 14:40:51
Najlepszy olejek jaki do tej pory miałam. Towarzyszy mi na każdych wakacjach. Polecam. Świetnie się wchłania i nie ma tłustego filtru
Kasia2022-04-17 17:40:15
Bardzo fajny. Szybko się wchłania.
Iwonka B.2022-04-16 17:20:02
Polecam! Miałam ten olejek, jak również inne wersje zapachowe od Was. Wszystkie są genialne! Opalenizna pojawia się u mnie po nich bardzo szybko i jest bardzo trwała. Olejki szybko się wchłaniają i są super też na solarium.