Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,
Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,
Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,
Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,
Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,
Przyspieszacz opalania Tinktura, Marchewkowy przyspieszacz opalania,
  • Szybka wysyłka! 1-2 dni 
  • Płatności natychmiastowe!
  • Odroczona płatność do 30 dni - PayPo!
  • Dostawa od 9.99zł!
W marchewce siła! Nasz suchy olejek Marchewka, nie tylko kilkukrotnie przyspiesza opalanie, ale sprawia również, że opalenizna jest ciemniejsza i bardziej trwała!
  • Odpowiedni do użycia na słońcu i na solarium.
  • Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy.
  • Nr. 2 (zaraz po balsamie marchewkowym) na naszej liście najczęściej kupowanych kosmetyków!
  • Jeśli szukasz kosmetyku z filtrem, to idealnie sprawdzi się u Ciebie nasz balsam Mrkva SPF30, który pozwala uzyskać ciemną opaleniznę bez ryzyka oparzeń słonecznych.
  • Aby Twoja opalenizna była jeszcze bardziej trwała, zastosuj nasz żel pod prysznic z ekstraktem z marchwi oraz balsam po opalaniu z dodatkiem łagodzącego aloesu!


Bazą naszego top produktu do opalania jest wyciąg z marchwi, pochodzącej z ekologicznych chorwackich upraw. Olejek wzbogacony jest składnikami odżywczymi pochodzącymi z sezamu, dzikiej róży, olejku arganowego i masła kakaowego, dzięki którym skóra jest nawilżona i odżywiona.

Zdecydowaną gwiazdą tego kosmetyku jest jednak macerat z marchwi, który sprawia, że olejek jest bogaty w karotenoidy. Ta grupa związków zawartych w alfa-karotenie, beta-karotenie i beta-kryptoksantynie, w organizmie przetwarzana jest na witaminę A, nazywaną też witaminą młodości. W dużym skrócie oznacza to mniej więcej tyle, że skóra zyskuje efekt glow, czyli świecenia i zdrowej poświaty, a także brązowego blasku. Będziesz zaskoczona swoją równomierną i piękną opalenizną uzyskaną w krótkim czasie.

Dzięki wyciągom roślinnym zawartym w tym wspaniałym kosmetyku, aktywowana jest produkcja melaniny w skórze. Melanina jest odpowiedzialna za koloryt skóry i opaleniznę.

MRKVA

Suchy olejek do opalania lekko się nakłada na skórę i szybko się wchłania, zdecydowanie przyspiesza opalanie.  Zawiera naturalne filtry UVA 10 .
Jest to niewystarczający poziom zabezpiecznia, jeśli planujesz spędzić na słońcu dłuższy czas. W takim przypadku zalecamy użycie kremu z filtrem UV oddzielnie, przed nałożeniem olejku.

WAKACJI I OPALANIE W CHORWACJI 2022

W 100% naturalna opalenizna

W 100% wegański produkt

Pojemność 100 ml

OPALANIE NA BASENIE TINKTURA OLEJEK

Data przydatności produktu 09.2024