barber shop
Cena:44,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Szampon do brody - dlaczego warto go stosować?Pierwszym i podstawowym etapem pielęgnacji brody dla każdego mężczyzny powinno być – umycie włosów, które „ozdabiają twarz”. Nie używałbyś najzwyklejszego mydła do mycia włosów, więc nie ma sensu używać go do brody, z której jesteś tak dumny. Tu właśnie wkracza nasz sprawdzony szampon do brody, który zachwycił wielu brodatych mężczyzn. Brudna i zaniedbana broda mogła być akceptowalna w czasach Wikingów, ale współczesnemu mężczyźnie nasz szampon do brody ułatwi uzyskanie czystej i promiennej brody bez wysuszania jej. Uparta, jędrna broda po umyciu stanie się elastyczna, dzięki czemu będzie ładniej wyglądać i łatwiej ją ułożyć.


SPOSÓB UŻYCIA:

- Namocz brodę w ciepłej wodzie podczas kąpieli lub mycia.
- Nałóż niewielką ilość szamponu na dłonie.
- Wmasuj w brodę i skórę.
- Pozostaw szampon na chwilę na brodzie, aby włosy mogły wchłonąć produkt.
- Spłucz wodą i, jeśli chcesz, kontynuuj pielęgnację z nalewką do brody i olejkiem do brody z witaminą E


O ile opakowanie produktu jest „głośne” i odważne, o tyle zapach towarzyszący całej kolekcji, oryginalnie stworzony w Tinkturze, jest niezwykle wyrafinowany i luksusowy – tak bardzo, że mężczyźni będą chcieli go nosić zamiast perfum.

 

Bursztyn, tytoń oraz grejpfrut i trawa cytrynowa to wyrafinowane nuty zapachowe, które towarzyszą każdemu produktowi i dodają trzeciej funkcji tej kolekcji kosmetyków - potężnego pachnącego afrodyzjaku.


Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie tinktura.pl w obrębie domen: tinktura.pl  są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody AS-IDEAL SP Z O.O. jest zabronione

Kupujący ten produkt kupili także: