TINKTURA MINIMALTINKTURA MINIMAL
TINKTURA MINIMAL
TINKTURA MINIMAL
Udostępnij:

Nie od dziś wiadomo, że droga do pięknej skóry zaczyna się i kończy na oczyszczeniu twarzy, rytuałowi, którego nie można pominąć nawet w najbardziej napiętym harmonogramie!

Oczyszczanie twarzy dwa razy dziennie, rano i wieczorem, to rekomendacja wszystkich ekspertów. Żeby nie przesuszyć skóry podczas tego zabiegu, należy wybierać produkty, które Twoja skóra pokocha.

Niezwykle delikatny i skuteczny żel do mycia twarzy Minimal Tinktura to absolutny must-have dla każdego, kto szuka skutecznego produktu do twarzy, który jest delikatny dla skóry i całkowicie wolny od zbędnych, szkodliwych substancji, które możemy dziś znaleźć w ogromnej liczbie produktów kosmetycznych. Produkty do mycia twarzy na bazie żelu są zazwyczaj przeznaczone do skóry problematycznej, tłustej, skłonnej do zaskórników i trądziku. Posiadają lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo wnikają w pory i głęboko je oczyszczają, co jest kluczowym procesem w walce z trądzikiem i zaskórnikami. Jednak Minimal Facial Cleansing Gel mogą stosować również osoby o najbardziej wrażliwej skórze, ponieważ dzięki mieszance starannie dobranych składników nie podrażnia i nie wysusza nawet najbardziej wymagającej skóry.

ŻEL OCZYSZCZAJĄCY MINIMAL przeznaczony jest do:

– Skóra tłusta

– Skóra mieszana

– Skóra problematyczna ze skłonnością do trądziku

– Skóra wrażliwa ze skłonnością do stanów zapalnych i łupieżu

Minimalny żel do mycia twarzy nie zawiera substancji agresywnych takich jak SLS, SLES, alkoholu, mydła i środków ściągających.


ZAPACH SERII MINIMAL:

Oszałamiająca papaja to czarujący zapach natury, który „nosi” całą kolekcję Tincture do oczyszczania twarzy Minimalu.

Ciekawostka: historia owocu o zmysłowej nazwie Passion Fruit w rzeczywistości nie jest zbyt pociągająca. Ta pyszna roślina została nazwana przez hiszpańskich misjonarzy katolickich, którym korona Jezusa przypominała kwiat papai. Tak więc nazwa owoc męczennicy wywodzi się od terminu „passus” lub „cierpienie”, a roślina papai jest do dziś znana jako „kwiat Jezusa”.

Ten delikatny, ale niezwykle żywy zapach okazał się kompletnym hitem wśród docelowych odbiorców, a wielu opisywało, jak w jednej chwili zabiera ich do „miejsca szczęścia”. Dlatego nie dziwi fakt, że ten zapach znajduje się w czołówce kolekcji kosmetyków rozpoczynającej i kończącej dzień.


płatek

 

Kupujący ten produkt kupili także: