Cena promocyjna:52,00PLN 35,00PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:52,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Wosk do brody Tinktura - nowe spojrzenie na golenie 

Półki perfumerii pełne są produktów dla kobiet, a Tinktura postanowiła odpowiedzieć na częste zapytania męskich fanów i wypuścić kolekcję, w której każdy włos, każdy broda i każdy wąsik znajdzie coś tylko dla siebie!
Przejmij kontrolę! Stylizacja wąsów i brody nigdy nie była łatwiejsza i przyjemniejsza!

Wosk do brody Tinktura - dlaczego warto go stosować?


Z woskiem  do brody i wąsów Tinktura stylizujesz zarost  i już w kilka minut osiągniesz wymarzony wygląd. Dzięki woskowi do brody i wąsów podczas stylizacji brody i wąsy będą wyglądać sprężyste i prawie elastyczne, ale ten fantastyczny produkt bez trudu „zrobi swoje” i pozostanie w formie przez cały dzień. Zapomnij o włosach, które uparcie się wyginają i wchodzą do ust, a także o niechlujnym wyglądzie brody i wąsów. Z woskiem Tinktura moc znów jest w Twoich rękach.


Jak stosować wosk do brody Tinktura?

SPOSÓB UŻYCIA:
- Chwyć niewielką ilość wosku do brody i wąsów palcem i potrzyj między palcami
- Kształtuj brodę i wąsy palcami lub grzebieniem według uznania
- Ciesz się efektem

O ile opakowanie produktu jest „głośne” i odważne, o tyle zapach towarzyszący całej kolekcji, oryginalnie stworzony w Tinkturze, jest niezwykle wyrafinowany i luksusowy – tak bardzo, że mężczyźni będą chcieli go nosić zamiast perfum.

 

Bursztyn, tytoń oraz grejpfrut i trawa cytrynowa to wyrafinowane nuty zapachowe, które towarzyszą każdemu produktowi i dodają trzeciej funkcji tej kolekcji kosmetyków - potężnego pachnącego afrodyzjaku.
ziołowe składniki Tinktura barber

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie tinktura.pl w obrębie domen: tinktura.pl  są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody AS-IDEAL SP Z O.O. jest zabronione

Kupujący ten produkt kupili także:

MRKVA BALSAM MARCHEWKA PRZYSPIESZACZ OPALANIABalsam przyspieszający opalanie Tinktura Bestseller
Szybka dostawa 1-2 dni
szampon w kostce jaki wybrać ?
Tinktura szampon w kostce cytryna lawenda do włosów przetłuszczających się
do włosów przetłuszczających się